Intussen in het asiel: Functioneringsgesprekken

Categories
Nieuws

Van onze Chef Watermanagement die de modderigheid van het hondenbos controleert tot ons Hoofd Recycling die zich over alle restjes in de jaszakken van bezoekers ontfermt: bij Stevenshage hebben we naast een team tweebenige medewerkers ook viervoeters in dienst. Lees in het blog Intussen in het asiel van deze week hoe hun functioneringsgesprekken verliepen.

Intussen in het asiel: Functioneringsgesprekken

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste blog & nieuws

Blog
17 mei 2025

Scottish Fold: Niet schattig, maar zielig

Het lijkt zo schattig: gevouwen oortjes en een dikke, glanzende vacht. Maar wat je niet ziet, is de pijn. Asielkat Pikatchu, een Scottish Fold, leed aan ernstige gewrichtsproblemen door een erfelijke afwijking in het ras. We zijn verdrietig en boos dat katten zoals Pikatchu ondanks een verbod nog steeds gefokt worden, met onnoemelijk dierenleed tot gevolg.

Nieuws
12 mei 2025

Nieuwe beheerder Stevenshage vanaf 2026

Eline van den Eijkel wordt per 1 januari 2026 onze nieuwe beheerder. Zij is een ervaren dierverzorger en gediplomeerd dierentrainer. Eline: “Het asiel ligt me na aan het hart, en ik zie ernaar uit om samen met het team verder te bouwen aan een veilige en liefdevolle plek voor onze dieren.” Met deze benoeming zetten we vol vertrouwen de volgende stap in de toekomst van ons dierentehuis!

Evenement
10 mei 2025

7 juni: Beach Bingo voor de asieldieren!

Kom op zaterdagmiddag 7 juni om 14.30 uur naar Beachhouse Key West in Katwijk aan Zee en maak kans op leuke prijzen! Schuif gezellig aan op het terras en waag een gokje. De volledige opbrengst van dit evenement gaat naar de asieldieren. Aanmelden is niet nodig, maar vol = vol. Zorg dus dat je erbij bent!

© Copyright 2025 Dierentehuis Stevenshage Leiden | Website door Webmazing
Doneren