Intussen in het asiel: Dierenfoto’s!

Categories
Nieuws

Honderden asieldieren had ze in de afgelopen jaren voor haar lens. Dierenfotograaf Maud Velders fotografeert belangeloos de dieren van Stevenshage. Dankzij Maud hebben onze asieldieren een gezicht en daar zij wij haar zeer dankbaar voor! Geniet in het blog Intussen in het asiel van deze week van haar prachtige werk.

Intussen in het asiel: Dierenfoto's!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste blog & nieuws

Nieuws
25 april 2025

Koninklijke onderscheiding voor trouwe vrijwilliger Ellen!

Vandaag is onze vrijwilliger Ellen Cornelisse (85) benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau door burgemeester Jaensch van Oegstgeest. Van honden uitlaten en collecteren tot het verkopen van haar befaamde zelfgemaakte jam: Ellen zet zich al ruim 30 jaar in voor onze asieldieren!

Nieuws
23 april 2025

Collectanten gezocht: loop jij met ons mee?

Wil jij de dieren in jouw regio helpen en tegelijk sociaal bezig zijn? Meld je dan aan als collectant tijdens onze jaarlijkse collecteweek van 6 t/m 10 mei. Je bepaalt helemaal zelf hoeveel tijd je eraan besteedt. Je kunt ook samen met iemand anders lopen!

Nieuws
21 april 2025

Mijlpaal: Stevenshage 30 jaar in de Stevenshof!

Vandaag is het precies 30 jaar geleden dat toenmalig burgemeester Goekoop ons asiel opende aan de Kenauweg in de Leidse Stevenshof! We laten dit bijzondere jubileum natuurlijk niet ongemerkt voorbij gaan. Daarbij zijn uw herinneringen ook van harte welkom!

© Copyright 2025 Dierentehuis Stevenshage Leiden | Website door Webmazing
Doneren