De voorjaarseditie van de Beestenbende is uit! Lees hoe het gaat met kater Duke, beagle Lot en grasparkiet Petit die alledrie een nieuw baasje vonden. En maak kennis met vrijwilligster Karien, die al zo’n 20 jaar bij Stevenshage rondloopt. Ook is er de gloednieuwe rubriek Back to basics, waarin we aandachtspunten rond het houden van een huisdier op een rij zetten voor potentiële, nieuwe èn bestaande baasjes. En uiteraard een nieuwe cartoon Dierenmensen door Maarten Wolterink. Omdat we u nog steeds niet in groten getale kunnen ontvangen, is ook deze Beestenbende weer gratis online beschikbaar voor iedereen. Klik hier of op de afbeelding hieronder om hem meteen te lezen! Wilt u de Beestenbende voortaan ook thuis ontvangen? Word dan nu donateur en steun ons werk!
Laatste blog & nieuws
Koninklijke onderscheiding voor trouwe vrijwilliger Ellen!
Vandaag is onze vrijwilliger Ellen Cornelisse (85) benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau door burgemeester Jaensch van Oegstgeest. Van honden uitlaten en collecteren tot het verkopen van haar befaamde zelfgemaakte jam: Ellen zet zich al ruim 30 jaar in voor onze asieldieren!
Collectanten gezocht: loop jij met ons mee?
Wil jij de dieren in jouw regio helpen en tegelijk sociaal bezig zijn? Meld je dan aan als collectant tijdens onze jaarlijkse collecteweek van 6 t/m 10 mei. Je bepaalt helemaal zelf hoeveel tijd je eraan besteedt. Je kunt ook samen met iemand anders lopen!
Mijlpaal: Stevenshage 30 jaar in de Stevenshof!
Vandaag is het precies 30 jaar geleden dat toenmalig burgemeester Goekoop ons asiel opende aan de Kenauweg in de Leidse Stevenshof! We laten dit bijzondere jubileum natuurlijk niet ongemerkt voorbij gaan. Daarbij zijn uw herinneringen ook van harte welkom!