UPDATE: Vrijwilliger gevonden! Een aantal maanden nadat een asieldier geplaatst is, gaan we bij de nieuwe eigenaar op bezoek om te kijken hoe het gaat. Momenteel zijn we op zoek naar vrijwilligers die voor ons nacontrole willen doen in Leiden. Het gaat om het gebied met postcode 2331 (Stevenshof). De afspraak met de nieuwe eigenaar maak je zelf, dus je bent flexibel om het in te delen zoals het je uitkomt. Heb je interesse? Neem dan contact met ons op via 0900 202 08 98 (30 cpm).
Laatste blog & nieuws
Komt een konijn bij de dokter…
Een konijn dat niet eet of stil in een hoekje zit: het lijkt iets kleins dat vanzelf wel overgaat, maar niets is minder waar. Snel ingrijpen kan het verschil betekenen tussen leven en dood. Konijnen zijn meesters in het verbergen van pijn. Daarom is het belangrijk dat je als verzorger of eigenaar signalen herkent en op tijd in actie komt. Lees het artikel vol interessante tips om je konijnen gezond te houden.
Leer dieren tekenen als een echte cartoonist!
Recordbedrag voor asieldieren bij de Christmas Challenge
Op deze laatste dag van januari kijken we nog één keer terug naar 2025. We eindigden het jaar met de Christmas Challenge. Dat leverde de asieldieren in totaal maar liefst €26.617 op! Deze geweldige opbrengst kwam tot stand door vele donaties èn door Stichting DierenLot die bijna alle bijdragen verdubbelde. We zijn dankbaar en voelen ons enorm gesteund door alle donaties die vaak ook gepaard gingen met hartverwarmende woorden.

