
| Soort | Kat |
|---|---|
| Sexe | Kater |
| Ras | Europese korthaar |
| Kleur | Cypers/wit |
| Leeftijd | Volwassen |
- help Kan bij andere katten
- check_circle Kan bij honden
- cancel Kan bij kleine kinderen
- check_circle Kan bij grote kinderen
- cancel Kan in een flat
- check_circle Kan in de tuin
- check_circle Gecastreerd
Donder en Bliksem zijn twee katers van 5 jaar oud. Ze zijn broers van elkaar en blijven in hun nieuwe huis heel graag samenwonen.
Ze vinden elkaar nog steeds leuk en spelen regelmatig samen. Verder vinden ze het ook fantastisch om met een hengel te spelen, of buiten achter muizen aan jagen. Gaan graag naar buiten en een kattenluikje wordt zeker gewaardeerd.
Wel komen ze regelmatig binnen en zoeken aandacht van hun baasjes. Het zijn ontzettend lieve katten die graag naast je op de bank komen zitten voor een knuffel.
Als er bezoek komt gaan ze vaak eerst uit zichzelf boven zitten of buiten. Als ze gewend zijn aan het geluid en ze hebben zin in een knuffel komen ze er toch nog graag bij.
Kortom Donder en Bliksem zijn twee heerlijke katten om in huis te hebben en je wordt echt vrolijk van hun aanwezigheid.
Ondanks hun namen zijn ze trouwens erg bang voor vuurwerk..


