Komt u op zaterdag 5 oktober bij ons kijken? Er is van alles te doen: neem een kijkje achter de schermen van het dierenasiel, snuffel op onze rommelmarkt, bied op geweldige items in de Silent Auction, laat je gaan bij de (vegan) Bake Sale, kom langs bij de knuffelberendokter, laat een cartoon tekenen van uw huisdier en doe samen met uw hond mee aan Stevenshage’s Got Talent! Tijdens onze Open Asieldag is jong en oud van harte welkom en de toegang is gratis. Klik hier of op de afbeelding hieronder om te lezen wat er allemaal te doen is.
Laatste blog & nieuws
Help de dieren deze week met jouw digitale collectebus
Komende week is het collecteweek! Terwijl onze collectanten langs de deuren gaan, kun jij ook meedoen, gewoon vanuit huis. Maak in 1 minuut je eigen online collectebus en deel ‘m met vrienden, familie of collega’s via WhatsApp of social media. Samen maken we het verschil voor de asieldieren! Klik hier om je digitale collectebus aan te maken.
Kleuterjuffen tussen de asieldieren
De kleuterklassen van basisschool De Stevenshof gingen onlangs aan de slag met het thema beestenboel. En als je aan dieren denkt èn in de Stevenshof bent, dan is Dierentehuis Stevenshage natuurlijk om de hoek! Vijf leerkrachten kwamen langs en namen een prachtige video op om ‘hun’ 125 kleuters te laten zien hoe het werkt in een asiel. Op school gingen de kinderen aan de slag met hun zelfgebouwde ‘asiel’!
Voorjaarskriebels met de nieuwe Beestenbende
We gaan de lente in met een frisse nieuwe editie van ons asielblad Beestenbende! Met coverkoppel Gizmo & Zazu en veel nuttige EHBO-tips voor je huisdier. Je leest over Kittens Kiezel, Kei en Pebble, die samen met hond Bikkel in verzwakte toestand bij ons binnenkwamen en na intensieve zorg allemaal een eigen gouden mandje vonden! Je maakt kennis met kattenverzorger Julia èn natuurlijk met onze geweldige asieldieren die hun favoriete voorjaarsklusjes delen!


