Sinds kort zijn wij ook te vinden op LinkedIn. Heeft u een LinkedIn account? Volg ons dan nu, zodat wij nog meer mensen kunnen laten zien wat voor mooi werk we doen en waarom steun nog altijd hard nodig is. Klik hier om naar onze bedrijfspagina te gaan en kies dan +Volgen. Bent u vrijwilliger bij ons? Dan kunt u Dierentehuis Stevenshage op LinkedIn nu ook officieel koppelen in uw Werkervaring. Lees hier hoe u dat doet en vul als bedrijfsnaam Dierentehuis Stevenshage in. Namens alle mensen en dieren bij Stevenshage: bedankt!
Laatste blog & nieuws
Al 25 asieldieren naar gouden mandje in 2025!
[VIDEO] In de eerste weken van 2025 zwaaiden we al 25 asieldieren uit! Ze zijn allemaal verhuisd naar een liefdevol thuis dat aansluit bij hun unieke persoonlijkheid en behoeften. Bekijk de video met Ziva, Gucci, Clark, Pickle, Kiran, Aldi, Jinx, Rikkie, Simba, Siep, Hugo, Blue, Tina, Paul, Ebou, Pom, Pinkie, Dora, Kemba, Paku Paku, Jo, Bradley, Pim, Jesse en Joey!
Stimuleer natuurlijk gedrag bij je konijnen door spel
Spelen is enorm belangrijk voor huisdieren. Het biedt uitdaging, ontspanning en het verrijkt hun natuurlijke gedrag. Dit geldt niet alleen voor honden en katten, maar óók voor konijnen. Dierentrainer Eline legt uit hoe dat werkt. En je kunt meteen zelf aan de slag met een groenteslinger, eierdoos of schuifpuzzel!
Heb jij al zo’n warme hoodie uit onze Vriendenshop?
Profiteer dit weekend van gratis verzending van je bestelling in onze Vriendenshop! Je vindt er de leukste cadeaus voor jezelf of iemand anders. Heerlijke warme hoodies voor de winter, een stoere beanie-muts of toch een lief kraamkado? De opbrengst voor de asieldieren wordt ook nog eens verdubbeld. Dus ga snel kijken en sla je slag!