Marlies en Eva bij Sleutelstad over de Nieuwjaarsduik

Categories
Nieuws

Wat was het een enorm succes: de Nieuwjaarsduik 2020! Twee van onze dappere duikers, kattenverzorgster Marlies en vrijwilliger Eva, kijken bij radio Sleutelstad terug op dit spektakel. Hoe was het om het ijskoude water in te duiken voor de asieldieren? Ze vertellen er alles over in dit gezellige interview. Gebruik de interface hieronder of klik hier om het interview terug te luisteren.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste blog & nieuws

Info
23 juni 2026

Hittemaatregelen van 24 t/m 27 juni

Voor de komende dagen zijn zeer hoge temperaturen voorspeld. Om het welzijn van onze dieren én mensen te waarborgen nemen wij vanaf woensdag 24 juni extra maatregelen. Onze balie is deze dagen gesloten voor publiek. U kunt ons wel per e-mail of telefonisch bereiken. De verzorging van de dieren passen we aan, met extra aandacht voor rust, verkoeling en comfort.

Nieuws
21 juni 2026

Jaarverslag 2025: Een jaar vol dieren en mensen!

Ons jaarverslag over 2025 staat online! Met trots blikken we terug op een jaar vol inzet en liefdevolle zorg voor de dieren, samen met onze onmisbare vrijwilligers. In deze kleurrijke publicatie lees je alles over het reilen en zeilen van ons dierenasiel en pension: van de speciale zorg voor langzitters tot samenwerking met de politie en van spetterende evenementen tot hartverwarmende donaties.

Info
15 juni 2026

Houd rekening met extra reistijd naar Stevenshage

Ben je van plan om op tussen 15 juni en 17 juli met de auto naar het asiel te komen? Houd dan rekening met extra reistijd wegens werkzaamheden in onze omgeving. De Stevenshofdreef is afgesloten voor auto’s ter hoogte van het viaduct Dijkhoflaan. Autoverkeer vanuit de richting Haagweg moet hierdoor omrijden. Lees verder voor de omleidingsroute.

© Copyright 2026 Dierentehuis Stevenshage Leiden | Website door Webmazing
Doneren