Intussen in het asiel: Puzzeltijd!

Categories
Blog: Intussen in het asiel

Zoals iedereen ‘zitten’ ook wij misschien iets meer dan anders op social media. Eén van de leukere dingen die we tegenkwamen, was een “raad het hondenras” quiz, waarmee we ons via de app samen prettig vermaakt hebben.

Stevenshage emoji puzzel

Daarnaast bracht het ons op een idee… De namen van alle honden, katten en konijnen die op dit moment bij Stevenshage verblijven, uitgebeeld in emoji. Sommige cryptisch, sommige letterlijk, sommige in het Nederlands, sommige in het Engels (zelfs eentje in het Frans…), sommige in rebusvorm en sommige als begrip. U vindt ze allemaal hieronder. Als de figuren niet goed zichtbaar zijn, dan kunt u hier de puzzel downloaden als pdf.

We wensen u net zoveel plezier met oplossen als wij hebben gehad met maken. (En ja, sommige zijn best heel vergezocht…). De oplossing vindt u helemaal onderaan!

Hint: u kunt inspiratie vinden op onze pagina’s met plaatsbare honden, katten en overige dieren

Klik hier of op de afbeelding hieronder om de oplossing te downloaden.

Klik hier om de oplossing van de Stevenshage emoji-puzzel te downloaden.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste blog & nieuws

Nieuws
15 augustus 2026

Bomvol dierenasiel: deel 2 van de Sleutelstad zomerserie!

VIDEO | Het is een drukke zomer in het asiel! Veel zwerfdieren, weinig adopties en een vol pension. Sleutelstad kwam bij ons langs om de zomerdrukte in beeld te brengen. In het tweede deel vertelt vogelverzorger en plaatsvervangend beheerder Sylvia over de tropische vogels in het asiel. “Mensen kunnen vrij makkelijk een tropische vogel aanschaffen en niet weten waar ze aan beginnen.”

Nieuws
5 augustus 2026

Strandbingo levert €1145 op voor asieldieren

De bingo bij Beachhouse Key West afgelopen zondag in Katwijk aan Zee was een groot succes! Alle ingrediënten waren aanwezig: stralend weer, een groot terras, veel dierenvrienden en prachtige prijzen. Niemand ging met lege handen naar huis en zeker de asieldieren niet, want het evenement leverde hen een geweldig bedrag op! Dank aan iedereen die er was of prijzen beschikbaar stelde, en aan Beachhouse Key West voor de gastvrijheid!

Evenement
4 augustus 2026

Haaktalent gezocht voor de asieldieren – VOL

VOL We hebben voorlopig voldoende hakers! – Er lopen heel wat creatievelingen bij ons rond. Zij haken met de hand onweerstaanbare speeltjes voor katten: balletjes, muisjes, maar ook donuts, macarons en cupcakes! Deze speeltjes worden verkocht en de opbrengst gaat naar de asieldieren. Wij zijn op zoek naar extra haaktalent om voldoende donuts te haken voor de verkoop tijdens onze Open Asieldag op 10 oktober 2026. Heb jij deze nazomer zin en tijd om te haken? Sluit je dan aan bij Team Stevenshake!

© Copyright 2026 Dierentehuis Stevenshage Leiden | Website door Webmazing
Doneren