Hoera! Oud-asielkat Ballou 21 jaar!

Categories
Blog: Intussen in het asiel

We vinden het altijd erg leuk om iets terug te horen over een voormalige asielkat. Ballou bereikte de leeftijd der zeer sterken. Zijn baasjes Wendy en Sander lieten ons weten dat hij al die jaren een prinsheerlijk leventje leidt, omringd door zijn vier kattenmaatjes.

“In 2009 adopteerden wij Ballou en Rocky bij uw asiel. Zij waren destijds vijf jaar oud. Helaas verloren we Rocky het jaar erna al. We willen laten weten dat Ballou nog altijd bij ons is. Hij is inmiddels al 20 jaar. Op 22 maart wordt hij 21!

Ballou is een echte knuffelbeer. Hij zoekt ons altijd op en kletst veel. Naar mate hij ouder wordt is hij nog knuffeliger geworden en komt hij vooral vaak op schoot bij Sander. Momenteel heeft hij vier andere maatjes: Molly (9 jaar) en de zusjes Kyla, Daisy en Lizzy (2 jaar). Vooral Kyla is gek op hem en komt altijd tegen hem aan liggen.

Ballou is nog in goede doen. Hij krijgt een nierdieet en pijnstilling vanwege zijn artrose. Hij wandelt regelmatig in de tuin en door het huis. Verder slaapt hij veel.”

We zijn stapelgek op Ballou!

Sander en Wendy
Oud-asielkat Ballou viert vandaag zijn 21e verjaardag!
Ballou op zijn 21e verjaardag!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste blog & nieuws

Nieuws
6 januari 2026

Een nieuwe Beestenbende vol winterse dierenliefde

De winter is begonnen met een knusse Beestenbende vol dierenliefde! Met coverkoppel Margot & Tapas en veel nuttige info over konijnengezondheid. Kat Bovie en hond Vicky vertellen vanuit hun nieuwe huis hoe het nu met ze gaat, en je maakt kennis met kattenvrijwilliger Margit die een langzitter met de prachtige naam Signora Volpe adopteerde. Verder blikken we terug op de Open Asieldag van oktober, en kijken we vooruit naar het nieuwe jaar met onze asieldieren die hun goede voornemens delen!

Blog
30 december 2025

Hondje Emma: van verwaarloosd hoopje naar tevreden prinses

“Emma’s favoriete plekje in huis is dicht naast mij op de bank,” aldus haar nieuwe baasje. U weet het vast nog wel: begin augustus kwam hondje Emma ernstig verwaarloosd bij ons binnen. Ze zag niets en kon amper lopen. Met veel zorg en liefde knapte de kleine Emma wonderwel op. Ze onderging een spectaculaire metamorfose en meerdere operaties. En wat iedereen hoopte is gebeurd: Emma heeft een vijfsterren baasje gevonden!

Video
29 december 2025

Uitslag loterij 2025: mensen èn dieren winnen!

Heb jij een lot gekocht? Check snel of je gewonnen hebt! Bekijk ook de video waarin kater Toby en  asielhond Tijn de lootjes trekken. Want voor de asieldieren was het sowieso een groot succes: er zijn wel 212 loten verkocht en dat leverde in totaal maar liefst €1.855 op! Dit wordt ook nog eens verdubbeld door Stichting DierenLot. Dank aan iedereen die een lot kocht, alle sponsors en Stichting DierenLot!

© Copyright 2026 Dierentehuis Stevenshage Leiden | Website door Webmazing
Doneren