Mamma Mia, wat een geduld! Asielkat Mia moest in totaal maar liefst 626 dagen wachten op zijn gouden mandje. Hij werd meerdere keren geplaatst maar kwam steeds terug vanwege plotseling aanvalsgedrag. Twee maanden geleden verruilde hij dan eindelijk het asiel voor zijn èchte eigen nieuwe thuis. Het is altijd spannend hoe een dier dat zo lang bij ons is geweest het in een nieuwe omgeving zal doen. Gelukkig houdt Mia ons vanaf zijn nieuwe adres regelmatig op de hoogte, en kunnen we inmiddels opgelucht ademhalen. We zijn heel blij dat Mia nu zijn eigen fijne plek heeft bij een lieve eigenaar, en delen hierbij graag zijn laatste update!
Hallo lieve dierenvrienden,
Hier is een leuke update van mij, Mia. Het gaat steeds beter, al blijf ik wel wat bang. Maar dat wordt wel stukje bij beetje minder. Ik ga nu sinds een week ook naar buiten. Het luikje is fantastisch! Alleen ik kan er door, en dus lekker gaan en staan wanneer ik wil… Alleen heb ik op de tweede dag een klap gehad van een andere kat. Mijn arme neusje…
Verder ben ik erg aan mijn baasje gehecht. Ik lig graag op schoot of tussen zijn benen als hij op de bank ligt en tv kijkt ‘s avonds, maar ook ‘s ochtends voordat hij naar het werk moet. Ook luister ik goed naar mijn naam en kom aangerend als er snoepjes of kip te halen valt.
Ik heb ook al een paar maal kennis gemaakt met de oppas buurvrouw en die vind ik ook lief, maar mijn baasje is toch favoriet.
Groetjes van Mia en baasje Willem
PS: Ik zit nu lekker bij hem vffff voor het toetsenbord.. (ja die vffff is mijn werk…)

One thought on “Hoe gaat het nu met…Mia?”
Geef een reactie
Laatste blog & nieuws
Een nieuwe Beestenbende vol winterse dierenliefde
De winter is begonnen met een knusse Beestenbende vol dierenliefde! Met coverkoppel Margot & Tapas en veel nuttige info over konijnengezondheid. Kat Bovie en hond Vicky vertellen vanuit hun nieuwe huis hoe het nu met ze gaat, en je maakt kennis met kattenvrijwilliger Margit die een langzitter met de prachtige naam Signora Volpe adopteerde. Verder blikken we terug op de Open Asieldag van oktober, en kijken we vooruit naar het nieuwe jaar met onze asieldieren die hun goede voornemens delen!
Hondje Emma: van verwaarloosd hoopje naar tevreden prinses
“Emma’s favoriete plekje in huis is dicht naast mij op de bank,” aldus haar nieuwe baasje. U weet het vast nog wel: begin augustus kwam hondje Emma ernstig verwaarloosd bij ons binnen. Ze zag niets en kon amper lopen. Met veel zorg en liefde knapte de kleine Emma wonderwel op. Ze onderging een spectaculaire metamorfose en meerdere operaties. En wat iedereen hoopte is gebeurd: Emma heeft een vijfsterren baasje gevonden!
Uitslag loterij 2025: mensen èn dieren winnen!
Heb jij een lot gekocht? Check snel of je gewonnen hebt! Bekijk ook de video waarin kater Toby en asielhond Tijn de lootjes trekken. Want voor de asieldieren was het sowieso een groot succes: er zijn wel 212 loten verkocht en dat leverde in totaal maar liefst €1.855 op! Dit wordt ook nog eens verdubbeld door Stichting DierenLot. Dank aan iedereen die een lot kocht, alle sponsors en Stichting DierenLot!


Mia, daar hadden wij als vrijwilliger een lieve band mee. Zodra we in de hal kwamen kreeg je contact met hem.
Zo fijn, dat hij nu eindelijk een nieuw baasje heeft. Dik verdiend, toch Mia? Prachtige foto’s, precies zoals hij is en was.
Heel veel geluk in je nieuwe thuis, lieve Mia.
Els en Leo