20 September 2015 – Bent u uw huisdier kwijt of is er iemand in uw omgeving met een vermist dier? Vanaf nu vindt u op onze website de pagina Gevonden Dieren, waar we een actueel overzicht bijhouden van alle zwerfdieren die bij ons zijn binnengebracht. Op deze manier hopen we gevonden dieren en hun baasjes sneller te herenigen.
Laatste blog & nieuws
Tijdelijk geen opname zwerfkatten door kattenziekte
In ons asiel is recent een zwerfkat binnengekomen die besmet bleek met kattenziekte. We hebben direct alle noodzakelijke maatregelen genomen. Deze situatie heeft grote gevolgen voor onze quarantaine-afdeling en de opvang van nieuwe zwerfkatten. Onze pensionafdeling blijft gewoon geopend: daar verblijven uitsluitend katten die volgens onze strikte voorwaarden gevaccineerd zijn. Bezoekers blijven welkom aan de balie. Andere dierafdelingen ondervinden geen gevolgen van deze situatie.
Laat uw Leidse kat chippen met korting
Door een chip kan een verdwaalde kat snel weer met de eigenaar herenigd worden. Vanaf volgend jaar geldt er een chip- en registratieplicht voor katten. De gemeente Leiden helpt inwoners daarom met een speciale actie. Woont u in Leiden? In de hele maand juni kunt u uw kat voor €12,00 laten chippen bij een van de aangesloten dierenklinieken. Wacht niet te lang met het maken van een afspraak, want er is een beperkt aantal plekken.
Noodplan voor je huisdier: wees voorbereid!
VIDEO | “Je moet er niet aan denken, maar je moet er tóch over nadenken.” Bij noodsituaties zoals brand of een plotselinge evacuatie denk je natuurlijk altijd eerst aan je eigen veiligheid, maar vergeet ook je huisdier niet. Weet jij wat er in jouw woning gebeurt als er een brand uitbreekt? Kleine voorbereidingen maken een groot verschil. Collega Suzan was te gast in de Ochtendshow bij Centraal+ om erover te vertellen. Klik snel door naar het interview vol nuttige info en tips!

