Op zaterdag 9 december vierden wij de winter op het gezellige Winterfeest bij Welkoop Leiderdorp! We mochten de hele dag zelfgemaakte spulletjes verkopen én in de winkel dierbenodigdheden inzamelen. Vele dierenvrienden wisten de winkel te vinden en gaven gul voor de asieldieren. Welkoop Leiderdorp gaf die dag 20% korting op alle artikelen die mensen ter plekke kochten en doneerden aan het dierenasiel. Het leverde een geweldige berg voer, snacks en speelgoed voor de asieldieren op. En dat is nog niet alles, want de hele opbrengst in geld van maar liefst €351,05 wordt nog verdubbeld door Stichting DierenLot in het kader van de Christmas Challenge. Dank aan alle gulle gevers en natuurlijk aan het geweldige team van Welkoop Leiderdorp voor een zeer geslaagd Winterfeest!
Laatste blog & nieuws
Hittemaatregelen van 24 t/m 27 juni
Voor de komende dagen zijn zeer hoge temperaturen voorspeld. Om het welzijn van onze dieren én mensen te waarborgen nemen wij vanaf woensdag 24 juni extra maatregelen. Onze balie is deze dagen gesloten voor publiek. U kunt ons wel per e-mail of telefonisch bereiken. De verzorging van de dieren passen we aan, met extra aandacht voor rust, verkoeling en comfort.
Jaarverslag 2025: Een jaar vol dieren en mensen!
Ons jaarverslag over 2025 staat online! Met trots blikken we terug op een jaar vol inzet en liefdevolle zorg voor de dieren, samen met onze onmisbare vrijwilligers. In deze kleurrijke publicatie lees je alles over het reilen en zeilen van ons dierenasiel en pension: van de speciale zorg voor langzitters tot samenwerking met de politie en van spetterende evenementen tot hartverwarmende donaties.
Houd rekening met extra reistijd naar Stevenshage
Ben je van plan om op tussen 15 juni en 17 juli met de auto naar het asiel te komen? Houd dan rekening met extra reistijd wegens werkzaamheden in onze omgeving. De Stevenshofdreef is afgesloten voor auto’s ter hoogte van het viaduct Dijkhoflaan. Autoverkeer vanuit de richting Haagweg moet hierdoor omrijden. Lees verder voor de omleidingsroute.


