Heb je altijd al eens achter de schermen van het asiel willen kijken? Overweeg je vrijwilligerswerk bij het dierenasiel? Of maak je een werkstuk over het asiel? Kom dan naar de gratis rondleiding bij Dierentehuis Stevenshage. We laten je onder andere zien waar onze dieren verblijven, hoe de pensions van de honden en katten eruit zien, we leiden je langs de dierenartskamer en de quarantaineruimtes en lopen door het hondenbos.
Tot ziens bij Dierentehuis Stevenshage!
Informatie en aanmelden
De rondleiding begint om 10.30 uur, duurt ongeveer 1,5 uur en is toegankelijk voor volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar. Je kunt je opgeven via de knop hieronder.
Laatste blog & nieuws
Vlaamse Reus Millie vindt haar grote liefde Otis
Eindeloos knuffelen, uitdagende spelletjes en languit chillen: Vlaamse Reus Millie (voorheen Hetty) doet het allemaal, samen met haar knappe nieuwe man Otis. Baasje Eline deelt haar huis met het gelukkige koppel en biedt hen een geweldig konijnenleven. Klik snel door voor een overload aan heerlijke foto’s!
Hitteprotocol voor asieldieren: Leidsch Dagblad op bezoek
De zon staat maandagmiddag pal boven Dierentehuis Stevenshage. Rond het middaguur loopt de temperatuur in het zuidwesten van de stad op tot boven de dertig graden. In die hitte loopt beheerder Nicolette Bloemendaal richting het konijnenverblijf van de opvang. „Vandaag hebben de konijnen ’t het zwaarst”, zegt ze. Lees de reportage van het Leidsch Dagblad.
Interview met asieldierenarts Sandrine Jonkers
Dierenarts Sandrine zet zich al jaren met hart en ziel in voor zieke dieren. Sinds november 2024 doet ze dat ook voor onze asieldieren, samen met haar team van Dierenkliniek Rijngeest. Zo zorgen we ervoor dat ook asieldieren de medische zorg krijgen die ze verdienen – net als ieder ander huisdier.